Specializujeme se nejen na lešenářské služby.

 

Mezi naši další činnost patří komplexní servisní služby výtahů. Zajišťujeme inspekční prohlídky, elektrorevize a odborné zkoušky.

 

Naše společnost VÝTAHY VMC s. r. o. je členem Unie Výtahového Průmyslu České Republiky, členem Českého sdružení pro výtahovou techniku, členem Evropské výtahové asociace ELA a držitelem certifikátu ČSN ISO 9001:2009.

 

Zaměstnáváme pouze špičkové servisní techniky, kteří mají dlouholetou praxi v oboru. Každoročně absolvují školení od předních výrobců výtahové techniky. Jsme schopni opravit všechny typy výtahů a výtahových šachet. Dodržujeme veškeré platné normy a předpisy. V rámci inspekčních prohlídek provádíme servisní činnost v předepsaných intervalech, které jsou uvedeny v ČSN 27 4002 a ČSN 27 4007. Nabízíme nejkratší možné dojezdové časy a nonstop servis.

 

V roce 2013 vznikla divize ECONOMY SET, která se specializuje na dodávání ekonomicky úsporných LED světelných zdrojů. Nabízíme osvětlení výtahových šachet, osvětlení kabin a osvětlení nástupišť do všech typů výtahů a výtahových šachet.

 

Dále poskytujeme špičkové služby v oblasti elektrorevize činžovních domů, panelových domů, rodinných domů, bytů aj., projekční činnost, vyřízení stavebního povolení a další servisní činnost.

 

Máte o naše služby zájem? Stačí vyplnit náš poptávkový formulář. Můžete nám také zavolat nebo napsat e-mail.