Naše společnost VÝTAHY VMC s. r. o. se poskytuje nejen komplexní lešenářské služby. Specializujeme se také na výrobu a montáž výtahů, rekonstrukce výtahů, servis výtahů a revize výtahů včetně nonstop servisu.

 

Dle požadavků klientů zrealizujeme i ty nejnáročnější zakázky týkající se dodávky a montáže všech typů zdvihacích zařízení určených pro přepravu osob i nákladů.

 

IMG_6162Jsme členem Unie Výtahového Průmyslu České Republiky, členem Českého sdružení pro výtahovou techniku, členem Evropské výtahové asociace ELA a držitelem certifikátu ČSN ISO 9001:2009.

 

V roce 2013 jsme založili divizi ECONOMY SET, která se zaměřuje na dodávku ekonomicky úsporných LED světelných zdrojů. Zajišťujeme dodání osvětlení kabin, osvětlení výtahových šachet a osvětlení nástupišť do všech typů výtahové techniky.

Zabýváme se dodávkou a montáží eskalátorů a dodávkou a montáží pohyblivých chodníků do nákupních center, kancelářských budov, komerčních budov a hotelů.

 

Dále nabízíme kompletní elektrorevize bytů, domů a jiných zařízení, projekční činnost včetně dodání dokumentace na jakýkoliv typ výtahu, zajištění stavebního povolení a stavební práce.

 

Spolupracujeme s certifikovanými výrobci, kteří ručí za kvalitu dodaných materiálů a výrobků. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní odborníci s dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru. Absolvují pravidelná školení.

 

Nabízíme osobní přístup, rychlost jednání, spolehlivost a bezkonkurenční ceny. Máte o naše služby zájem? Vyplňte náš poptávkový formulář  nebo nám zavolejte či napište e-mail.