Patříme mezi nejlevnější lešenářské firmy v Praze

 

Potřebujete si půjčit lešení? Hledáte spolehlivou lešenářskou firmu? Využijte naše profesionální a odborné služby.

 

Působíme v oboru již 13 let. Naším hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníků. Garantujeme odbornost, dodržování sjednaných termínů a bezkonkurenční ceny. Zaměstnáváme pouze vysoce kvalifikované zaměstnance s dlouholetou praxí v oboru, kteří vždy garantují bezpečnost při manipulaci s lešením.

 

12773405_10206064340272460_1953954783_oU nás naleznete širokou nabídku nového lešení a použitého lešení, které si můžete koupit nebo půjčit.

 

Nabízíme komplexní lešenářské práce v Praze a okolí a středních Čechách. Naše kvalitní služby zahrnují zaměření, dopravu, montáž lešení a demontáž lešení včetně poradenství a konzultací. Zajistíme dovoz lešení vlastní dopravou a montáž lešení do 24 hodin.  Poskytujeme také možnost 24 hodinového servisu včetně víkendů a svátků.

 

Půjčujeme tyto typy lešení: lešení do výtahových šachet, lešení pro stavby – soukromé objekty,  trubkové lešení a rámové lešení.

 

Dále nabízíme lešení pro rodinné domysamotné půjčení,samotné půjčení včetně montáže a demontáže a dopravy.

 

Vlastníme rozsáhlý vozový park a díky tomu jsme mohli rozšířit naše služby o další činnosti. Zabýváme se také autodopravou, dovozem stavebního materiálu a stěhováním.

 

Naši firmu najdete na internetu po zadání klíčových slov montáž lešení v Praze, půjčení lešení do zítra nebo stavební servis v Praze.

 

Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím poptávkového formuláře nebo nám zavolejte či napište e-mail.

 

VÝTAHY VMC s. r. o.lešení rychle a levně!